Vložky PowerStep

powerstep-VLOZKY-2
Premiové vložky PowerStep jsou semirigidní, nemají tuhou vnější plastovou platformu, ale taky to není „only foam“. Jsou vhodné i pro širší nohy a paty, ale mají schopnost se přizpůsobit, dle zvolené obuvi, resp. opatku. Nemají přísně determinovaný, vertikálně střižený okraj patní misky, což je často výhodou. Zvolit lze varianty podle výšky klenby, modifikace pro společenskou, sportovní obuv a pro děti.Všechny vložky mají přiměřenou, komfortní tlumící vrstvu, takže jsou obecně vhodné i pro rizikovější klienty, diabetiky a revmatiky.

Jejich „customizace“ je u některých typů již zabudovaná, např. supinační klínek paty. Dále máme možnost doúpravy různými samolepícími doplňky, což by vždy mělo vycházet z dobré znalosti funkční typologie nohou. Nejdůležitější je volba optimální velikosti, usazení paty a klenby, načež délkově a tvarově lze odstřihnutím přední části vložku přizpůsobit, nejlépe podle původní vložky obuvi, kterou vždy odstraníme. 

Stélky PowerStep jsou rozděleny do dvou základních kategorií: PowerStep Pinnacle a PowerStep Pulse

V hlavní skupině PowerStep Pinnacle jsou vložky pro každodenní použití, při všech příležitostech. Jednotlivé produkty respektují odlišný typ nohou a obuvi.

Vložky PowerStep Pulse jsou navrženy speciálně pro běžce, resp. sportovce. Mají zvýrazněnou tlumící schopnost a podporují efektivní odraz.   

Vložky PowerStep jsou navržené a vyrobené v USA, při dodržení přísných standardů a maximální ohleduplnosti k životnímu prostředí.
Značka PowerStep je dominantní na trnu ortopedických vložek v USA, s podílem přesahujícím 30%.
Vložky PowerStep doporučuje Podiatrická asociace USA. 

 

PowerStep

PowerStep Pinnacle

PowerStep PULSE

Accesories

Nahoru
Další produkty
19 položek celkem